גננות נכבדות,


בהמשך לשנות ניסיון רבות בעבודה עם ילדים וגננות,הוצאתי לאור וכתבתי ספרי ילדים, תכניות, השתלמויות וכד' בכל הקשור לבריאות הפה והשיניים, נושא שעולה בכל גן או כיתה בשלב מסויים של תכנית הלימודים במשך השנה.
שמחה להציג בפניכן אפשרויות שונות ומגוונות להעברת נושא חשוב זה.

שמי איריס צדיק, שיננית, העובדת בפקולטה לרפואת שינים הדסה ירושלים, מעבירה תכניות והפעלות בגני ילדים ובתי ספר, מעבירה השתלמויות לגננות, מורות, צוות קידום בריאות והורים בנושא מניעה ושמירה על הגיינת הפה לגיל הרך.

נושא בריאות הפה והשיניים נכון ורלוונטי לכל פעוט בכל שלב בחיים. ידוע ממחקרים בנושא כי הרגלי בריאות נרכשים בגיל צעיר ביותר, ולכן הגננות חשיבות והכח להקניית הרגלים אלו. למטרה זו הוצאתי לאור 4 ספרי ילדים, ספר הדרכה (250 עמודים) וערכה מיוחדת לגיל הרך.
ניתן לרכוש ולהשיג את הספרים במספר טלפון: 02-5362777
לפרטים נוספים לחץ כאן
מחיר מיוחד לגננות!


כמו כן, עבור כל שאלה בעיה או הדרכה ניתן להתקשר ולהענות על הכל.


ערכה לבריאות השן: להפעלה בגן על ידי הגננת, בהפעלה זו לוקחים חלק פעיל גם ההורים בעבודה ביתית עם הילדים, שהמטרה הראשונית הקניית הרגל קבוע של צחצוח שיניים ולימוד תזונה בריאה לשיניים.
הערכה כוללת:
1.פוסטר צחצוח כיתתי (לרישום כל שמות ילדי הגן) 2. מד גובה צבעוני של ציח וצח 3. חוברת צביעה 4. כרטיס צחצוח אישי למילויי בבית עם ההורים 5. תעודת חבר מועדון של ציח וצח
6. מברשת שיניים 7. מכתב להורים ------ (כל פריט לכל ילד)


מחיר הערכה: 13.80 ₪ לילד.
אפשריות נוספות: הרצאות להורים, מענה על שאלות גננות /הורים, סדנאות צחצוח, הצגת ילדים ועוד. עייני בפלייר המצורף המדגים את כל המוצרים, ספרים, טבלאות צחצוח, חוברות צביעה וכד'.

הלהיט בגנים: הצגת הילדים - "החברים של ציח וצח" (גם כפעילות הורים וילדים)
"מפגש עם סופרת" כולל חתימה על ספרים
בחיוך חם ובהצלחה,
איריס צדיק


*המחירים אינם כוללים דמי משלוח בדואר
לפרטים והזמנות - איריס צדיק טל. 02-5362777 נייד 052-8752067
SDesign - עיצוב ובנייה brazilian hair bundles